Kristi Grišakov

Rahandusministeeriumi ruumilise planeerimise osakonna poliitika ja analüüsi valdkonna juht ning Aalto Ülikooli doktorant

Kristi Grišakov on strateegilise ruumilise planeerimise ekspert. Praegu juhib ta Eesti Rahandusministeeriumi ruumilise planeerimise osakonna poliitika- ja analüüsivaldkonda. Varasemalt on ta töötanud programmijuhina Tallinna Tehnikaülikoolis, kus juhtis ruumilise planeerimise, liikuvuse ja tulevikustsenaariumitega tegelevaid uurimisprojekte. Kristi uurimisvaldkond tegeleb strateegilise ruumilise planeerimise ja tulevikust mõtlemise meetodite omavahelise seostamisega. Ta on olnud viimase kahe Eesti inimarengu aruande tuleviku peatüki toimetaja. Kristil on magistrikraad linnateadustes ning ta on omandamas doktorikraadi Aalto Ülikoolis.

Seotud videod

21.06.2023 Kristi Grišakov "Rohepöörde ruumimõju trendid ja dilemmad"
Vaata veel

Seotud üritused

12.05.2023 Rohekonverents "Mis ootab Eestit rohepöörde käigus?"

Rohepöördele laia ühiskondliku toetuse kindlustamine on suur väljakutse nii Eestis kui mujal maailmas. Rohepööret nähakse ebavõrdsuse suurendaja, hinnataseme kergitaja ning konkurentsivõime langetajana. Teisalt kiirendab rohepööre tehnoloogilist arengut ja toob globaalsel turul kaasa suuri majanduslikke võimalusi. Kes võidavad rohepöörde tulemusel ning kes jäävad kaotajateks? Kuidas teha nii, et keegi ei kaotaks?

Vaata veel
×

Liitu uudiskirjaga

Soovid püsida kursis maailma ja Eesti suundumustega? Kord kuus saadame uudiskirja tellijatele ilmunud uuringud, raportid, blogipostitused. Uudiskirjas tutvustame ka trendiraporti “Pikksilm” uusi artikleid, mis keskenduvad põhjalikumalt mõnele olulisele suundumusele.