Ahto Pärl

TalTechi doktorant-nooremteadur

Ahto Pärl omab pikaajalist juhtimiskogemust erinevatest valdkondadest alates pangandusest, lennundusest, logistikast kuni merenduseni ja energeetikani välja. Tema peamised vastutusvaldkonnad on olnud strateegiline ja finantsjuhtimine ning energeetika teemadega on ta tegelenud juba üle kümne aasta. Lisaks doktorantuuri õpingutele TalTechi elektronergeetika ja mehhatroonika instituudis tegeleb ta igapäevaselt veel Baltic Workboatsis äriarendus- ja finantsjuhtimisega (sh EUROGUARD projekti koordinatsioon), Five Windi energiaprojektide nõustamisega ning salvestusprojektidega Eestis ja Soomes. Tema doktoritöö teema valdkonnaks on elektrienergia salvestuse roll võrgu tasakaalustamisel. Ahto Pärl on Printall trükikoja nõukogu esimees. /22.05.2024

Seotud videod

19.06.2024 Ivo Palu ja Ahto Pärl "Elektrisalvestuse tulevik Eestis"
Vaata veel

Seotud üritused

22.05.2024 Arenguseire energiakonverents "Kuidas muutub tarbijate roll elektrisüsteemis?"

Energiakriis ja kõrged elektrihinnad on andnud hoogu päikeseenergia buumile Eestis kümnekordistades päikesepaneelidega majapidamiste arvu. Eestis on nüüd üle 10 000 väikese elektrijaama, mis on hajutatud üle kogu riigi. Seisame küsimuse ees, kas individuaalne energiatootmine jätkab kasvamist või takerdub?

Vaata veel
×

Liitu uudiskirjaga

Soovid püsida kursis maailma ja Eesti suundumustega? Kord kuus saadame uudiskirja tellijatele ilmunud uuringud, raportid, blogipostitused. Uudiskirjas tutvustame ka trendiraporti “Pikksilm” uusi artikleid, mis keskenduvad põhjalikumalt mõnele olulisele suundumusele.