Annika Uudelepp

Confido Healthcare Groupi terviseteenuste juht ja juhatuse liige

Annika Uudelepp on Confido Healthcare Groupi terviseteenuste juht ja juhatuse liige ning rahvusvaheline riigivalitsemise ekspert. Aastatel 2017−2022 töötas ta OECD-s vanemnõunikuna, nõustades Lääne-Balkani riikide valitsusi valitsemisreformide elluviimisel.
Annika on Tulundusühistu Tuleva asutaja ja üks Tuleva käivitajatest. Ta on töötanud Poliitikauuringute Keskuse Praxis juhina ja Keskkonnaministeeriumi kantslerina ning õppejõuna riigiteaduste erialal Tallinna Ülikoolis. Annika on osalenud paljude poliitika- analüüside koostamises ja avaldanud arvukalt poliitika- ja riigivalitsemise teemalisi kommentaare ja artikleid.
Ta on lõpetanud Tallinna Ülikooli haldusjuhtimise eriala, teinud Oxfordi ülikoolis teadustööd ning saanud teadusmagistri kraadi (cum laude) haldusjuhtimises Tallinna Ülikoolist.

Seotud uudised

Vaata veel uudiseid

Seotud üritused

Konverents - Teistmoodi tulevik 2021
10.06.2021 Konverents "Teistmoodi tulevik" (2021)

Viies Arenguseire Keskuse konverents sarjast „Teistmoodi tulevik” keskendus riigi muutuvale rollile.

Vaata veel
×

Liitu uudiskirjaga

Soovid püsida kursis maailma ja Eesti suundumustega? Kord kuus saadame uudiskirja tellijatele ilmunud uuringud, raportid, blogipostitused. Uudiskirjas tutvustame ka trendiraporti “Pikksilm” uusi artikleid, mis keskenduvad põhjalikumalt mõnele olulisele suundumusele.