Christina Dimitropoulou

Viini majandusülikooli teadur ja abiõppejõud

Christina Dimitropoulou lõpetas 2008 Ateena Õigusteaduste Kõrgkooli õigusteaduse bakalaureuse kraadiga. Seejärel omandas ta 2012 Ateena Õigusteaduste Kõrgkoolis avaliku õiguse magistri kraadi ja 2013 maksuõiguse ja riigirahanduse magistri kraadi Aix-Marseille’i III ülikoolis. Ta on olnud Ateena Advokatuuri liige alates 2010. aastast. Ta on töötanud juristina mitmes Ateena õigusbüroos, spetsialiseerudes nii avalikule kui ka maksuõigusele. Alates 2014. aastast on ta tegelenud ainult (kohaliku ja rahvusvahelise) maksuõigusega PwC Greece maksunõustamis- ja maksuprotsesside osakonnas.

Seotud videod

29.11.2021 Jeffrey Owens: globaalne koostöö halveneb, maksuvaldkonnas paraneb

Viini Ülikooli professori ja endise OECD maksupoliitika valdkonna juhi prof Jeffrey Owensi sõnul suunab riikide soov parandada maksulaekumisi järjest suuremale rahvusvahelisele maksualasele koostööle. Owens koos kolleegide dr Christina Dimitropoulou ja dr Ivan Lazaroviga tegid maksupoliitika mõttekohtadest ja võimalikest eesootavatest muutustest ülevaate 19. novembril 2021 toimunud Arenguseire maksukonverentsil “Kas Eesti maksusüsteem vajab muutmist?”.

Vaata veel
×

Liitu uudiskirjaga

Soovid püsida kursis maailma ja Eesti suundumustega? Kord kuus saadame uudiskirja tellijatele ilmunud uuringud, raportid, blogipostitused. Uudiskirjas tutvustame ka trendiraporti “Pikksilm” uusi artikleid, mis keskenduvad põhjalikumalt mõnele olulisele suundumusele.