Merle Maigre

CybExer Technologiesi valitsussuhete juht

Merle Maigre töötab küberlahendusi eksportivas Eesti ettevõttes CybExer Technologies valitsussuhete juhina. Enne praegust tööd oli Merle Maigre NATO küberkaitsekoostöö keskuse direktor. Ta on töötanud välisministeeriumis ja kaitseministeeriumis, aastatel 2005–2007 Kiievis NATO Ukraina esinduse asejuhina, 2012–2017 president Toomas Hendrik Ilvese ja ka president Kersti Kaljulaidi julgeolekunõunikuna. Merle Maigre on töötanud ka NATO peakorteris alliansi peasekretäri poliitikaplaneerimise üksuses ning Tallinnas Rahvusvahelises Kaitseuuringute Keskuses teadurina. /Uuendatud 05.05.2020

Seotud üritused

5.05.2020 Veebiseminar „Maailma digitaalsed tulevikud”

Suured Hiina ja USA digiplatvormid kujundavad maailma tehnoloogilisi piire. Ameerika tehnoloogiline hegemoonia on leidnud üha tugevneva vastase Hiina näol. See on toonud tehnoloogia küsimused Hiina ja USA vahelistes vaidlustes üha kesksemale kohale.

28.04.2020 Veebiseminar „Globaalse jõuvahekorra tulevikualternatiivid”

Praegune pandeemia ja majanduskriis on märkimisväärselt suurendanud globaalse jõuvahekorra muutuste mõistmisega seotud ebakindlust ja keerukust. Mõned erinevates kriisieelsetes arenguseire stsenaariumides ennustatud peamised liikumapanevad jõud on tugevnenud, kuid teised siirdunud tagapingile. Veebiseminaril uuritakse globaalsete jõuvahekordade alternatiivseid stsenaariume ja praeguse pandeemia tekitatud häirete mõju.

Vaata veel
×

Liitu uudiskirjaga

Igal kuul ilmub Arenguseire Keskuse uudiskiri. Selles kajastatakse aktuaalseid teemasid, millest räägivad maailma mõttekojad. Samuti saate uudiskirjast lugeda Arenguseire Keskuse ürituste ja muude tegemiste kohta.