Arko Kesküla

STACCi andmeanalüütik

Arko Kesküla on lõpetanud Tartu Ülikooli materjaliteaduse eriala nii bakalaureuse- kui ka magistrikraadiga. Oma õpingute ajal keskendus ta superkondensaatorite elektroodimaterjali arendamisele. Doktorantuuris spetsialiseerus ta polümeriseeritavate ioonsete vedelike sünteesile, mille teemal on ta avaldanud mitmeid teadusartikleid. Pärast ülikooli lõpetamist on Arko Kesküla töötanud andmeteadlasena Statistikaametis ja STACC OÜ-s. Tema peamine töövaldkond on seotud elektriandmetega, kus ta on panustanud oluliste analüüside ja projektide elluviimisesse. /22.05.2024

Seotud videod

19.06.2024 Arko Kesküla "Igaühe-energeetika Eestis: praegune seis ja tulevikuvaade"
Vaata veel

Seotud üritused

22.05.2024 Arenguseire energiakonverents "Kuidas muutub tarbijate roll elektrisüsteemis?"

Energiakriis ja kõrged elektrihinnad on andnud hoogu päikeseenergia buumile Eestis kümnekordistades päikesepaneelidega majapidamiste arvu. Eestis on nüüd üle 10 000 väikese elektrijaama, mis on hajutatud üle kogu riigi. Seisame küsimuse ees, kas individuaalne energiatootmine jätkab kasvamist või takerdub?

Vaata veel
×

Liitu uudiskirjaga

Soovid püsida kursis maailma ja Eesti suundumustega? Kord kuus saadame uudiskirja tellijatele ilmunud uuringud, raportid, blogipostitused. Uudiskirjas tutvustame ka trendiraporti “Pikksilm” uusi artikleid, mis keskenduvad põhjalikumalt mõnele olulisele suundumusele.