Berit Brandt

Arenguseire Keskuse projektijuht

Beritil on Tallinna Ülikooli humanitaarteaduse magistri kraad keeleteaduse ja keeletoimetamise erialal. Ta on varem töötanud Eesti Rahvusringhäälingu administratiivosakonnas ning Riigikogu Kantseleis erakonna Eestimaa Rohelised fraktsiooni konsultandina.

Seotud uudised

Vaata veel uudiseid

Seotud raportid

Seotud videod

29.04.2022 Prof Dagmar Kutsar: Eestist võib kujuneda lapsi ja peresid terapiseeriv ühiskond

Eestist võib kujuneda lapsi ja peresid terapiseeriv ühiskond, mis ei toeta piisavalt nende võimet õppida ise oma heaolu looma, ütles 28. aprillil 2022 toimunud Arenguseire Keskuse veebiseminaril “Milline tulevik ootab Eesti peresid?” Tartu Ülikooli sotsiaalpoliitika professor Dagmar Kutsar.

Vaata veel

Seotud üritused

22.04.2022 Veebiseminar "Milline tulevik ootab Eesti peresid?"

Tulevikuühiskonna kestlikkust ja sidusust loovad tänased lapsed. Perekond, sealsed suhted ja toimetulek mõjutavad väga oluliselt tänase lapse toimimist täiskasvanuna ning sellega ka tulevikuühiskonna kvaliteeti.

Vaata veel
×

Liitu uudiskirjaga

Soovid püsida kursis maailma ja Eesti suundumustega? Kord kuus saadame uudiskirja tellijatele ilmunud uuringud, raportid, blogipostitused. Uudiskirjas tutvustame ka trendiraporti “Pikksilm” uusi artikleid, mis keskenduvad põhjalikumalt mõnele olulisele suundumusele.