Tulevikukindel maksustruktuur

Tulevikukindla maksustruktuuri uurimissuuna tulemuste esitlus

17.11.2021

Arenguseire Keskus avaldas kolmapäeval, 17. novembril kell 11 raporti „Tulevikukindel maksustruktuur. Stsenaariumid aastani 2035“. Raportis otsitakse lahendusi, kuidas katta vananevas ühiskonnas kulud ja millised on maksusüsteemi muutmise võimalused järgmise 15 aasta jooksul.

Raportit tutvustavad Arenguseire Keskuse juhataja Tea Danilov, keskuse ekspert Magnus Piirits ning kommenteerivad rahandusminister Keit Pentus-Rosimannus ning Eesti Era- ja Riskikapitali Assotsiatsiooni (EstVCA) juhatuse liige Kristjan Kalda.

Esitletav raport:

17.11.2021

Tulevikukindel maksustruktuur. Stsenaariumid aastani 2035

Arenenud riikide maksusüsteemid on reeglina väga stabiilsed ja suuremaid muudatusi tehakse pika aja tagant. Aga maailm meie ümber ei püsi paigal. Mitmed trendid õõnestavad maksubaase ja laekumisi, teisalt nõuab rahvastiku vananemine suuremaid kulutusi sotsiaalkaitsele.

Pressiesitluse video:

22.11.2021

Tulevikukindla maksustruktuuri uurimissuuna tulemuste esitlus

17. novembril 2021 tutvustas Arenguseire Keskus seiretööd „Tulevikukindel maksustruktuur. Stsenaariumid aastani 2035“.

Üritusega seotud uudised

Vaata veel uudiseid
×

Liitu uudiskirjaga

Soovid püsida kursis maailma ja Eesti suundumustega? Kord kuus saadame uudiskirja tellijatele ilmunud uuringud, raportid, blogipostitused. Uudiskirjas tutvustame ka trendiraporti “Pikksilm” uusi artikleid, mis keskenduvad põhjalikumalt mõnele olulisele suundumusele.