Veebiseminar “Kust tulevad omavalitsuste tulud tulevikus?”

30. septembril 2021 toimus Arenguseire Keskuse veebiseminar “Kust tulevad omavalitsuste tulud tulevikus?”.

Esinejad
Kadi Timpmann on Tartu Ülikooli avaliku sektori ökonoomika nooremlektor. Ta on oma teadustöös keskendunud kohalike omavalitsuste rahanduse probleemkohtade uurimisele (ettekande slaidid).

Katrin Kendra on 15 aastat töötanud Tallinna Linnavalitsuses finantsdirektorina. Seega on tal pikaajaline reaalne kogemus, kuidas juhtida Eesti suurima omavalitsuse tulusid ja kulusid.

Sulev Liivik on Rahandusministeeriumi kohalike omavalitsuste finantsjuhtimise osakonna juht. Tema ülesandeks on välja töötada kohalike omavalitsuste finantseerimise ja finantsjuhtimise põhimõtted ning -poliitika.

Mart Võrklaev on Riigikogu ja Eesti Reformierakonna liige. Ta on juhtinud üle seitsme aasta ühte Eesti noorima elanikkonnaga valda, kiiresti kasvavat Rae valda.

Arutelu juhib Arenguseire Keskuse ekspert Magnus Piirits.

01.10.2021 Vaata veel videoid

Viimased uudised

Vaata veel uudiseid
×

Liitu uudiskirjaga

Soovid püsida kursis maailma ja Eesti suundumustega? Kord kuus saadame uudiskirja tellijatele ilmunud uuringud, raportid, blogipostitused. Uudiskirjas tutvustame ka trendiraporti “Pikksilm” uusi artikleid, mis keskenduvad põhjalikumalt mõnele olulisele suundumusele.