Jaan Pillesaar

Nõukoja esimees, ettevõtja

Jaan Pillesaar on Eesti ettevõtja ja investor, kes oma 30 tegevusaasta jooksul olnud umbes 30 ettevõtte asutamise juures ja osaleb paljudes neist investorina, nõukogu või juhatuse liikmena. Tuntumad neist ettevõtetest on Helmes, MarkIT ja Eften Capital. Helmes on Tallinnas asuva peakontoriga rahvusvaheline tarkvarafirma, kelle kliendid on suured rahvusvahelised organisatsioonid ja ettevõtted, nagu OECD, Rahvusvaheline Energiaagentuur, Kühne+Nagel, SEB, Telia Company, Solera, ServiceChannel ja mitmed teised. Helmese 9 kontoris maailmas töötab üle 800 töötaja. MarkIT on rahvusvaheline IT hangete keskkond, kontoritega 30 riigis ja käibega üle 100 mln euro. Eften Capital on 2008. aastal asutatud ja tänaseks Balti riikide suurim kinnisvarafondide haldur, varade mahuga 750 mln eurot. Igapäevaselt juhib Jaan Pillesaar Helmese ettevõtete gruppi ning investeerimisettevõtet DSVH. Ühiskondliku missioonina on Jaan Pillesaar osalenud Kaubandus-Tööstuskoja juhatuses, Haigekassa nõukogus ja Riigireformi Sihtasutuses. Tänasel päeval on ta Teenusmajanduse Koja juhatuse esimees ning arenguseire nõukoja esimees.

Seotud uudised

Vaata veel uudiseid

Seotud raportid

Seotud videod

29.04.2022 Veebiseminar "Milline tulevik ootab Eesti peresid?"

28. aprillil 2022 toimus Arenguseire Keskuse veebiseminar “Milline tulevik ootab Eesti peresid?”.

29.11.2021 Konverents "Kas Eesti maksusüsteem vajab muutmist?", maksumaksjate arutelu

19. novembril 2021 toimus Riigikogu rahanduskomisjoni ja Arenguseire Keskuse konverents “Kas Eesti maksusüsteem vajab muutmist?”.

22.04.2021 Veebiseminar "Kas sotsiaalkaitse tulevik on individuaalsed kogumiskontod?"
Vaata veel

Seotud üritused

22.04.2022 Veebiseminar "Milline tulevik ootab Eesti peresid?"

Tulevikuühiskonna kestlikkust ja sidusust loovad tänased lapsed. Perekond, sealsed suhted ja toimetulek mõjutavad väga oluliselt tänase lapse toimimist täiskasvanuna ning sellega ka tulevikuühiskonna kvaliteeti.

30.09.2020 Konverents „Teistmoodi tulevik” (2020)

Neljas Arenguseire Keskuse konverents sarjast „Teistmoodi tulevik” keskendus globaalsetele arengutele ja Eesti positsioonile maailmas.

Vaata veel
×

Liitu uudiskirjaga

Igal kuul ilmub Arenguseire Keskuse uudiskiri. Selles kajastatakse aktuaalseid teemasid, millest räägivad maailma mõttekojad. Samuti saate uudiskirjast lugeda Arenguseire Keskuse ürituste ja muude tegemiste kohta.