Dagmar Kutsar

Tartu Ülikooli sotsiaalpoliitika kaasprofessor
Dagmar Kutsar, Tartu Ülikooli sotsiaalpoliitika kaasprofessor

Dagmar Kutsar on sotsiaalpoliitika kaasprofessor Tartu Ülikoolis.

Seotud uudised

Vaata veel uudiseid

Seotud raportid

Seotud videod

29.04.2022 Prof Dagmar Kutsar: Eestist võib kujuneda lapsi ja peresid terapiseeriv ühiskond

Eestist võib kujuneda lapsi ja peresid terapiseeriv ühiskond, mis ei toeta piisavalt nende võimet õppida ise oma heaolu looma, ütles 28. aprillil 2022 toimunud Arenguseire Keskuse veebiseminaril “Milline tulevik ootab Eesti peresid?” Tartu Ülikooli sotsiaalpoliitika professor Dagmar Kutsar.

Vaata veel

Seotud üritused

22.04.2022 Veebiseminar "Milline tulevik ootab Eesti peresid?"

Tulevikuühiskonna kestlikkust ja sidusust loovad tänased lapsed. Perekond, sealsed suhted ja toimetulek mõjutavad väga oluliselt tänase lapse toimimist täiskasvanuna ning sellega ka tulevikuühiskonna kvaliteeti.

07.06.2019 Seminar „Laste heaolu indikaatorid: praegune seis ja võimalused laste olukorra kirjeldamisel”

Arenguseire Keskus ja Õiguskantsleri Kantselei korraldasid seminari „Laste heaolu indikaatorid: praegune seis ja võimalused laste olukorra kirjeldamisel”, et arutada ühiselt laste heaolu kirjeldamise ja hindamisega seotud olukorda ja võimalusi Eestis.

Vaata veel

Seotud Pikksilma artiklid

31.01.2022 Laste heaolu tulevik

Eesti lasterikastes peredes (3+ last) kasvavate laste arv on tõusuteel, üksikvanemaga elavate laste arv on kahanemas. Peretüüp mõjutab oluliselt ka laste heaoluhinnanguid – üksikvanemaga elavad lapsed on eluga vähem rahul kui koos mõlema sünnivanemaga elavad lapsed. Eesti peresuhetel on tulevikus kolm võimalikku arengusuundumust.

Vaata veel
×

Liitu uudiskirjaga

Soovid püsida kursis maailma ja Eesti suundumustega? Kord kuus saadame uudiskirja tellijatele ilmunud uuringud, raportid, blogipostitused. Uudiskirjas tutvustame ka trendiraporti “Pikksilm” uusi artikleid, mis keskenduvad põhjalikumalt mõnele olulisele suundumusele.