Mait Palts

Eesti Kaubandus-Tööstuskoja peadirektor

Mait Palts on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja peadirektor alates aastast 2012, töötades alates 2002. aastast samas organisatsioonis nii juristi kui osakonna juhatajana ja nõustades sadu ettevõtjaid nende õigusalastes küsimustes. Kaubanduskoja juhina on Mait Paltsil aastatepikkune kogemus ettevõtjatega suhtlemisel ning ta omab laialdast ülevaadet probleemidest, mis meie ettevõtjatele kõige enam peavalu valmistavad. Mait Palts on osalenud arvukate eelnõude ja strateegiadokumentide koostamise ja analüüsimise juures ning avaldanud õigusalaseid kommentaare ja osalenud õigusalaste käsiraamatute koostamisel. Ta on ka Eesti Standardikeskuse juhatuse esimees, SA Kutsekoda nõukogu esimees, Eesti Intellektuaalomandi ja Tehnoloogiasiirde Keskuse juhatuse liige ning Riigikaitse Edendamise SA juhataja.

Seotud uudised

Vaata veel uudiseid

Seotud videod

11.12.2020 COVID-19 mõju arengusuundumustele uurimissuuna tulemuste avalikustamise pressiüritus
Vaata veel

Seotud üritused

08.12.2020 COVID-19 mõju arengusuundmustele uurimissuuna tulemuste avalikustamise pressiüritus

Aruannet „Viiruskriisi mõju Eesti majandusele. Stsenaariumid aastani 2030“ tutvustavad esitlusel Arenguseire Keskuse juhataja Tea Danilov, keskuse ekspert Uku Varblane ning uuringu tulemusi kommenteerib Eesti Kaubandus-Tööstuskoja peadirektor Mait Palts.

Vaata veel
×

Liitu uudiskirjaga

Soovid püsida kursis maailma ja Eesti suundumustega? Kord kuus saadame uudiskirja tellijatele ilmunud uuringud, raportid, blogipostitused. Uudiskirjas tutvustame ka trendiraporti “Pikksilm” uusi artikleid, mis keskenduvad põhjalikumalt mõnele olulisele suundumusele.