Tea Danilov

Arenguseire Keskuse juhataja

Tea on lõpetanud Tartu Ülikooli majandusmagistri kraadiga, spetsialiseerumisega ökonomeetriale ja majandusteooriale. Ta on töötanud Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuses ettevõtluse ja ekspordi keskuse direktorina ning Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumis siseturuosakonna ja majandusarengu osakonna juhatajana.

Seotud uudised

Vaata veel uudiseid

Seotud videod

17.06.2022 Teistmoodi tulevik 2022, vestlusring

15. juunil 2022 korraldas Arenguseire Keskus konverentsi „Teistmoodi tulevik. Eesti pikaajaline toimetulek muutuvas maailmakorras“.

17.06.2022 Teistmoodi tulevik 2022, Tea Danilov
8.06.2022 Veebiseminar "Mida toob Eestile sõjapõgenike sisseränne?"

7. juunil 2022 toimus Arenguseire Keskuse veebiseminar “Mida toob Eestile sõjapõgenike sisseränne?”.

Vaata veel

Seotud üritused

22.06.2022 Raporti "Vene-Ukraina sõja pikaajalised mõjud Eestile" pressiesitlus

Arenguseire Keskus avaldas 29. juunil 2022 erakorralise raporti “Vene-Ukraina sõja pikaajalised mõjud Eestile”. Raportis analüüsitakse põgenike sisserände võimalikke pikaajalisi mõjusid rahvastikule, tööhõivele ja Eesti riigi kuludele ning tuludele, samuti Venemaalt ja Valgevenest kaupade importimise lõpetamise mõjusid Eesti majandusele.

4.06.2022 Raporti "Kõrghariduse tulevik. Arengusuundumused aastani 2035" pressiesitlus

Arenguseire Keskus avaldas 8. juunil raporti „Kõrghariduse tulevik. Arengusuundumused aastani 2035“. Raportis otsitakse lahendusi, kuidas hoida Eesti kõrgharidust konkurentsivõimelisena ja katta sellega seonduvaid kulusid järgmise 15 aasta jooksul.

2.06.2022 Veebiseminar "Mida toob Eestile sõjapõgenike sisseränne?"

Eestisse on jõudnud ligikaudu 40 000 sõjapõgenikku, peamiselt naised ja lapsed. Sisseränne jätkub, sest sõda kestab ning pole teada, kui kaua veel. Isegi kui loodame ja arvame, et enamus sõjapõgenikest naaseb Ukrainasse, ei pruugi elu nii minna. Peame arvestama olukorraga, et märkimisväärne hulk saabunuist jääbki Eestisse elama.

Vaata veel
×

Liitu uudiskirjaga

Soovid püsida kursis maailma ja Eesti suundumustega? Kord kuus saadame uudiskirja tellijatele ilmunud uuringud, raportid, blogipostitused. Uudiskirjas tutvustame ka trendiraporti “Pikksilm” uusi artikleid, mis keskenduvad põhjalikumalt mõnele olulisele suundumusele.