Tea Danilov

Juhataja

Tea on lõpetanud Tartu Ülikooli majandusmagistri kraadiga, spetsialiseerumisega ökonomeetriale ja majandusteooriale. Ta on töötanud Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuses ettevõtluse ja ekspordi keskuse direktorina ning Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumis siseturuosakonna ja majandusarengu osakonna juhatajana.

Seotud uudised

Vaata veel uudiseid

Seotud videod

29.04.2022 Veebiseminar "Milline tulevik ootab Eesti peresid?"

28. aprillil 2022 toimus Arenguseire Keskuse veebiseminar “Milline tulevik ootab Eesti peresid?”.

22.10.2021 Veebiseminar "Kuidas saaks energiapööre Eestis olla ühtaegu tõhus, tulus ja valutu?"

21. oktoobril 2021 toimus Arenguseire Keskuse veebiseminar “Kuidas saaks energiapööre Eestis olla ühtaegu tõhus, tulus ja valutu?”.

15.06.2021 Konverents "Teistmoodi tulevik", Tea Danilov
Vaata veel

Seotud üritused

22.04.2022 Veebiseminar "Milline tulevik ootab Eesti peresid?"

Tulevikuühiskonna kestlikkust ja sidusust loovad tänased lapsed. Perekond, sealsed suhted ja toimetulek mõjutavad väga oluliselt tänase lapse toimimist täiskasvanuna ning sellega ka tulevikuühiskonna kvaliteeti.

15.10.2021 Veebiseminar "Kuidas saaks energiapööre Eestis olla ühtaegu tõhus, tulus ja valutu?"

Euroopa rohelise kokkuleppe eesmärk on muuta Euroopa 2050. aastaks kliimaneutraalseks, hoogustada majandust keskkonnahoidliku tehnoloogia abil, luua jätkusuutlik tööstus ja transport ning vähendada saastet. Kliima- ja keskkonnaprobleemid tuleb pöörata võimalusteks ja muuta rohepööre kõigi jaoks õiglaseks ja kaasavaks. Rohepöörde tuum peitud energiamajanduses. Seminaril käsitletakse, milline võiks olla Eesti energiaportfell tulevikus ja kuidas seda saavutada.

Konverents - Teistmoodi tulevik 2021
10.06.2021 Konverents "Teistmoodi tulevik" (2021)

Viies Arenguseire Keskuse konverents sarjast „Teistmoodi tulevik” keskendus riigi muutuvale rollile.

Vaata veel
×

Liitu uudiskirjaga

Igal kuul ilmub Arenguseire Keskuse uudiskiri. Selles kajastatakse aktuaalseid teemasid, millest räägivad maailma mõttekojad. Samuti saate uudiskirjast lugeda Arenguseire Keskuse ürituste ja muude tegemiste kohta.