Tea Danilov

Arenguseire Keskuse juhataja

Tea Danilov on lõpetanud Tartu Ülikooli majandusmagistri kraadiga, spetsialiseerumisega ökonomeetriale ja majandusteooriale. Ta on töötanud Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuses ettevõtluse ja ekspordi keskuse direktorina ning Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumis siseturuosakonna ja majandusarengu osakonna juhatajana.

Seotud videod

8.12.2022 Tea Danilov, andmekonverentsi tervitussõnad
8.12.2022 Andmekonverentsi vestlusring: Kuidas ületada takistusi uute edulugudeni jõudmisel?
20.10.2022 Veebiseminar "Elustiili muutuste mõju energiakasutusele: kuidas juhtida elektrinõudlust?"

Inimesed ootavad, et kodud täidaksid tulevikus rohkem erinevaid funktsioone, räägiti 20. oktoobril toimunud veebiseminaril „Elustiili muutuste mõju elektrikasutusele – kuidas juhtida elektrinõudlust?“.

Vaata veel

Seotud üritused

Raporti „Andmeühiskonna tulevik. Stsenaariumid aastani 2035“ pressiesitlus
17.11.2022 Raporti „Andmeühiskonna tulevik. Stsenaariumid aastani 2035“ pressiesitlus

Arenguseire Keskus avaldas kolmapäeval, 23. novembril raporti „Andmeühiskonna tulevik. Stsenaariumid aastani 2035“, mis annab ülevaate Eesti digiühiskonna tulevikuvõimalustest ja väljakutsetest.

Andmevabaduse tulevik uuringu esitluse päis
15.10.2022 Uuringu „Avaliku teabe kasutamise võimalused“ pressiesitlus

Arenguseire Keskus avaldas 18. oktoobril 2022 uuringu „Avaliku teabe kasutamise võimalused“, mis annab ülevaate Eesti õiguskeskkonnast avaliku teabe kasutamisel.

13.10.2022 Veebiseminar "Elustiili muutuste mõju energiakasutusele: kuidas juhtida elektrinõudlust?"

Kaugtöö ja distantsõpe, virtuaalne meelelahutus, digilahendused haigete ja eakate hooldamiseks, elektriautod ja mitmed muud tegurid on muutmas inimeste ootusi igapäevasele elektrikasutusele kodudes. Samal ajal on ettevõtted arendamas tarbimise juhtimise lahendusi, mis võimaldaksid elektritarbimist ajas hajutada ning elektrit säästa.

Vaata veel
×

Liitu uudiskirjaga

Soovid püsida kursis maailma ja Eesti suundumustega? Kord kuus saadame uudiskirja tellijatele ilmunud uuringud, raportid, blogipostitused. Uudiskirjas tutvustame ka trendiraporti “Pikksilm” uusi artikleid, mis keskenduvad põhjalikumalt mõnele olulisele suundumusele.