Anna Ebers Broughel
Tetra Techi statistik ja ökonomistAnna Ebers Broughel on statistik ja ökonomist Tetra Techi keskkonnateenuste osakonnas. Tema tehniline teadmistepagas hõlmab statistilist modelleerimist ja majandusanalüüsi, mis põhineb uusimatel statistilistel meetoditel. Tema uurimistulemusi on avaldatud juhtivates eelretsenseeritud teadusväljaannetes nagu Energy Policy, Environmental Innovation and Societal Transitions, Renewable Energy ja teised ning ta on esitlenud oma tööd arvukatel teaduskonverentsidel.
Enne Tetra Techiga liitumist töötas ta USA energeetikaministeeriumi päikeseenergia tehnoloogiate osakonnas teaduse ja tehnoloogia teadurina. Ta on läbinud nelja-aastase järeldoktorantuuri Šveitsi St. Galleni ülikooli majandus- ja keskkonnainstituudis ning Marylandi ülikooli (UMD) globaalse jätkusuutlikkuse keskuses College Parkis. Ta on õpetanud energiapoliitikat ja kliimamuutust UMD avaliku poliitika instituudis ja õigusinstituudis. Anna Ebers Broughel on USA energiamajanduse ühenduse nõukogu ja valitsuskomisjoni liige. Praegu on ta energiaülemineku külalisteadur Texase ülikoolis Austinis. Ta sai majandusteaduste ja poliitika doktorikraadi SUNY-ESFist koostöös New Yorgi Syracuse’i ülikooliga. Tal on majandusteaduste magistrikraad Saksamaa Konstanzi ülikoolist ja ta on lõpetanud Tartu Ülikooli. /Uuendatud 30.09.2020
Seotud uudised
-
14.12 2020Anna Ebers Broughel: Teeme Ida-Virumaast Euroopa esimese “Võimaluste piirkonna”
Ida-Virumaal on palju ühist maailma piirkondadega, mis ei olnud valmis üleilmse majanduse muutusteks. Arvestades tehnoloogilist arengut 21. sajandil, on põlevkivitööstuse tähtsus möödapääsmatult langemas.
Seotud üritused
Neljas Arenguseire Keskuse konverents sarjast „Teistmoodi tulevik” keskendus globaalsetele arengutele ja Eesti positsioonile maailmas.
Seminar annab ülevaate erinevate organisatsioonide poolt loodud pikaajalistest maailma energeetika tulevikustsenaariumitest ning toob välja pandeemia ja majanduskriisi mõju stsenaariumitele.
COVID-19 pandeemia võib tõenäoliselt häirida energiasüsteeme üle maailma. Samas kui viiruse vahetutest ja keskpikkadest mõjudest on palju räägitud ja kirjutatud, on selle veebiseminari ambitsioonikas ülesanne arutada energeetika väljavaateid aastal 2040 ja hiljem.