André Veski, PhD

Estonian Business Schooli vanemteadur

André Veski kaitses informaatika doktorikraadi 2017. aastal Tallinna Tehnikaülikoolis. Ta töötab ettevõttes Starship Technologies andmeteadlasena, ent on varasemalt töötanud ka Telias, Elisas ning Skype’is. Ta on osalenud mitmetes haridusökonoomika projektides ning koos kolleegidega avaldanud sel teemal teadustöid. Tema peamiseks uurimissuunaks on käitumislike aspektidega algoritmid, nagu oksjonid, sobitusmehhanismid jt multi-agent süsteemid. /09.10.2023

Seotud uudised

Vaata veel uudiseid

Seotud raportid

Seotud videod

28.11.2023 André Veski "Eesti koolivõrgu ruumianalüüs: kus on üle ja kus on puudu?"
23.11.2023 Raporti "Õpetajate järelkasvu tulevik" pressiesitlus
Vaata veel

Seotud üritused

09.11.2023 Raporti "Õpetajate järelkasvu tulevik" pressiesitlus

Arenguseire Keskus tutvustas 17. novembril raportit “Õpetajate järelkasvu tulevik”, mis annab ülevaate Eesti koolivõrgu ning õpetajate järelkasvu tulevikuväljavaadetest ja väljakutsetest.

24.10.2023 Arenguseire hariduskonverents "Kuidas tagada õpetajate järelkasv?"

2040. aastal on Eestis kooliealisi lapsi ligikaudu kümme protsenti tänasest vähem, aga Tallinna ja Tartu linnapiirkondades on neid arvatavasti praegusest hoopis rohkem. Tavaliseks on saanud õppekeelest erinev kodune keel, hariduslikud erivajadused ja perede väga erinev sotsiaalmajanduslik taust. Õpetajatel on tulnud kohaneda sellega, et õpilased kasutavad kodutöödes tehisaru abi. Eesti koolides on kõrvuti töötamas viis õpetajate generatsiooni, igaüks oma väärtuste ja ootustega nii töökeskkonnale, tööhüvedele kui ka karjäärimudelile.

Vaata veel
×

Liitu uudiskirjaga

Soovid püsida kursis maailma ja Eesti suundumustega? Kord kuus saadame uudiskirja tellijatele ilmunud uuringud, raportid, blogipostitused. Uudiskirjas tutvustame ka trendiraporti “Pikksilm” uusi artikleid, mis keskenduvad põhjalikumalt mõnele olulisele suundumusele.