Anna Ebers Broughel

Tetra Techi statistik ja ökonomist

Anna Ebers Broughel on statistik ja ökonomist Tetra Techi keskkonnateenuste osakonnas. Tema tehniline teadmistepagas hõlmab statistilist modelleerimist ja majandusanalüüsi, mis põhineb uusimatel statistilistel meetoditel. Tema uurimistulemusi on avaldatud juhtivates eelretsenseeritud teadusväljaannetes nagu Energy Policy, Environmental Innovation and Societal Transitions, Renewable Energy ja teised ning ta on esitlenud oma tööd arvukatel teaduskonverentsidel.
Enne Tetra Techiga liitumist töötas ta USA energeetikaministeeriumi päikeseenergia tehnoloogiate osakonnas teaduse ja tehnoloogia teadurina. Ta on läbinud nelja-aastase järeldoktorantuuri Šveitsi St. Galleni ülikooli majandus- ja keskkonnainstituudis ning Marylandi ülikooli (UMD) globaalse jätkusuutlikkuse keskuses College Parkis. Ta on õpetanud energiapoliitikat ja kliimamuutust UMD avaliku poliitika instituudis ja õigusinstituudis. Anna Ebers Broughel on USA energiamajanduse ühenduse nõukogu ja valitsuskomisjoni liige. Praegu on ta energiaülemineku külalisteadur Texase ülikoolis Austinis. Ta sai majandusteaduste ja poliitika doktorikraadi SUNY-ESFist koostöös New Yorgi Syracuse’i ülikooliga. Tal on majandusteaduste magistrikraad Saksamaa Konstanzi ülikoolist ja ta on lõpetanud Tartu Ülikooli. /Uuendatud 30.09.2020

Seotud uudised

Vaata veel uudiseid

Seotud videod

01.10.2020 Konverents "Teistmoodi tulevik", Anna Ebers Broughel
Vaata veel

Seotud üritused

30.09.2020 Konverents „Teistmoodi tulevik” (2020)

Neljas Arenguseire Keskuse konverents sarjast „Teistmoodi tulevik” keskendus globaalsetele arengutele ja Eesti positsioonile maailmas.

20.05.2020 Veebiseminar „Energeetika tulevikustsenaariumid”

Seminar annab ülevaate erinevate organisatsioonide poolt loodud pikaajalistest maailma energeetika tulevikustsenaariumitest ning toob välja pandeemia ja majanduskriisi mõju stsenaariumitele.

12.05.2020 Veebiseminar „Maailma energiatulevikud – pikk perspektiiv”

COVID-19 pandeemia võib tõenäoliselt häirida energiasüsteeme üle maailma. Samas kui viiruse vahetutest ja keskpikkadest mõjudest on palju räägitud ja kirjutatud, on selle veebiseminari ambitsioonikas ülesanne arutada energeetika väljavaateid aastal 2040 ja hiljem.

Vaata veel
×

Liitu uudiskirjaga

Soovid püsida kursis maailma ja Eesti suundumustega? Kord kuus saadame uudiskirja tellijatele ilmunud uuringud, raportid, blogipostitused. Uudiskirjas tutvustame ka trendiraporti “Pikksilm” uusi artikleid, mis keskenduvad põhjalikumalt mõnele olulisele suundumusele.