Lenno Uusküla

Uuringute juht

Lenno kaitses doktorikraadi majandusteaduses Euroopa Ülikool-Instituudis (European University Institute) Firenzes, Itaalias. Varasemalt on õppinud Euroopa Kolledžis (College of Europe) Brugges, Belgias ning Tartu Ülikoolis. Enne Arenguseire Keskusega liitumist on ta töötanud Eesti Pangas majandusuuringute allosakonnas vanemökonomistina ja Euroopa Keskpangas ökonomistina. Peamised uurimissuunad on olnud makroökonoomika ja finantsstabiilsus, kuid tegelenud ka paljude teiste teemadega. Ta on avaldanud teadusartikleid eriala juhtivates teadusajakirjades ning lisaks põhitööle juhendab ja õpetab tudengeid Tartu Ülikoolis.

Seotud uudised

Vaata veel uudiseid

Seotud videod

29.11.2021 Konverents "Kas Eesti maksusüsteem vajab muutmist?", maksumaksjate arutelu

19. novembril 2021 toimus Riigikogu rahanduskomisjoni ja Arenguseire Keskuse konverents “Kas Eesti maksusüsteem vajab muutmist?”.

29.11.2021 Konverents "Kas Eesti maksusüsteem vajab muutmist?", Riigikogu fraktsioonide esindajate arutelu

19. novembril 2021 toimus Riigikogu rahanduskomisjoni ja Arenguseire Keskuse konverents “Kas Eesti maksusüsteem vajab muutmist?”.

9.11.2021 Pikaajalise hoolduse tuleviku uurimissuuna tulemusi tutvustav pressiesitlus

3. novembril 2021 tutvustas Arenguseire Keskus seiretööd „Pikaajalise hoolduse tulevik. Arengusuundumused aastani 2035“.

Vaata veel

Seotud üritused

Konverents - Teistmoodi tulevik 2021
10.06.2021 Konverents "Teistmoodi tulevik"

Viies Arenguseire Keskuse konverents sarjast „Teistmoodi tulevik” keskendus riigi muutuvale rollile.

3.06.2021 Veebiseminar „Pikaajaline hooldus Eestis: kust selleks raha leida?”

3. juunil 2021 toimus Arenguseire Keskuse veebiseminar “Pikaajaline hooldus: kust selleks raha leida?”.

Vaata veel
×

Liitu uudiskirjaga

Igal kuul ilmub Arenguseire Keskuse uudiskiri. Selles kajastatakse aktuaalseid teemasid, millest räägivad maailma mõttekojad. Samuti saate uudiskirjast lugeda Arenguseire Keskuse ürituste ja muude tegemiste kohta.