Janno Järve

Rakendusuuringute Keskuse CentAR vanemanalüütik

Janno Järve kaitses doktorikraadi 2011. aastal majandusteaduse erialal Tartu Ülikoolis. Ta juhib CentARis uuringu- ja konsultatsiooniprojekte alates töötingimustest ja hariduse tasuvusest ning lõpetades ettevõtete ja infrastruktuuriinvesteeringute hindamisega. Huvitavamate uuringutena võib välja tuua PIAACI uuringu aruande „Oskuste kasulikkus tööturul” ja Haigekassa tellimusel valminud uuringu „DRG piirhinna ja piiride arvutamise metoodika analüütiline hindamine”. Janno Järve käimasolevate tööde hulka kuulub ka erasektori pühendumuse uuringu arendamine ja riiklikult tunnustatud finantseksperdina ettevõtete väärtuse hindamine. /Uuendatud 30.09.2020

Seotud uudised

Vaata veel uudiseid

Seotud videod

01.10.2020 Konverents "Teistmoodi tulevik", Janno Järve
13.04.2018 Töö tuleviku konverents, Märt Masso ja Janno Järve

OECD tulevikutöö ekspert Paolo Falco rääkis konverentsil, millised tegurid on tööturu suurte muutuste eestvedajad.

Janno Järve (Centar) ja Märt Masso (Praxis) rääkisid konverentsil, millised on riikide võimalused tagada tööturu muutumise tingimustes oma elanikele sotsiaalkaitse.

Vaata veel

Seotud üritused

30.09.2020 Konverents „Teistmoodi tulevik” (2020)

Neljas Arenguseire Keskuse konverents sarjast „Teistmoodi tulevik” keskendus globaalsetele arengutele ja Eesti positsioonile maailmas.

11.04.2018 Töö tuleviku konverents: muutuv töö ja muutuv tööturg. Otsustuskohad poliitikakujunduses

Ettekannete pealkirjade juurde on lisatud videoettekanded.

Vaata veel
×

Liitu uudiskirjaga

Soovid püsida kursis maailma ja Eesti suundumustega? Kord kuus saadame uudiskirja tellijatele ilmunud uuringud, raportid, blogipostitused. Uudiskirjas tutvustame ka trendiraporti “Pikksilm” uusi artikleid, mis keskenduvad põhjalikumalt mõnele olulisele suundumusele.