Kaupo Koppel

Civitta ekspert ja vanemanalüütik

Kaupo Koppel on rahvusvahelise uuringu- ja konsultatsiooniettevõtte Civitta vanemanalüütik. Varasemalt töötas ta Riigikantseleis, kus vastutas COVID-19 pandeemia tipphetkel COVID-i koordinatsioonitiimi liikmena igapäevaselt kõigi kriisi lahendamise eest vastutavate asutuste andmevajaduse koordineerimise eest. Kaupo uurimisvaldkonnad on peamiselt seotud sotsiaalkaitse, vaesuse ning majandusvaldkonnaga, olles osalenud arvukates rakendusuuringutes nii analüütiku, metoodiku kui ka projektijuhina. Tal on magistrikraad matemaatilises majandusteaduses. /Lisatud 15.05.2023

Seotud videod

21.06.2023 Kaupo Koppel "Mida erinevad rohetehnoloogilised arengud Eestile tähendaksid"
Vaata veel

Seotud üritused

12.05.2023 Rohekonverents "Mis ootab Eestit rohepöörde käigus?"

Rohepöördele laia ühiskondliku toetuse kindlustamine on suur väljakutse nii Eestis kui mujal maailmas. Rohepööret nähakse ebavõrdsuse suurendaja, hinnataseme kergitaja ning konkurentsivõime langetajana. Teisalt kiirendab rohepööre tehnoloogilist arengut ja toob globaalsel turul kaasa suuri majanduslikke võimalusi. Kes võidavad rohepöörde tulemusel ning kes jäävad kaotajateks? Kuidas teha nii, et keegi ei kaotaks?

25.11.2020 Tervishoiu tuleviku uurimissuuna tulemuste avalikustamise pressiüritus

Arenguseire Keskuse aruannet „Eesti tervishoiu tulevik. Stsenaariumid aastani 2035“ tutvustavad esitlusel Arenguseire Keskuse juhataja Tea Danilov, keskuse ekspert Magnus Piirits ja mõttekoja Praxis analüütik Kaupo Koppel. Uuringu tulemusi kommenteerib sotsiaalminister Tanel Kiik.

Vaata veel
×

Liitu uudiskirjaga

Soovid püsida kursis maailma ja Eesti suundumustega? Kord kuus saadame uudiskirja tellijatele ilmunud uuringud, raportid, blogipostitused. Uudiskirjas tutvustame ka trendiraporti “Pikksilm” uusi artikleid, mis keskenduvad põhjalikumalt mõnele olulisele suundumusele.