Tootlikkus

Konverents “Mida ütleb majanduse väljavaadete kohta Eesti ettevõtete DNA?”

Arenguseire Keskus ning Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium kutsuvad osalema konverentsil „Mida ütleb majanduse väljavaadete kohta Eesti ettevõtete DNA?”.

Konverentsil tutvustatakse esmakordselt Eesti tootlikkuse arengustsenaariume aastaks 2035 ning esitlemisele tuleb Tartu Ülikooli teadlaste tehtud uurimistöö „Eesti ettevõtete osalemine globaalsetes ja lokaalsetes väärtusahelates“, mis on esimene sissevaade Eesti ettevõtete n-ö DNAsse.

Konverentsi üks peaesineja on OECD teaduse ja tehnoloogia direktoraadi vanemökonomist Koen de Backer, kes arutleb teemal, millised muutused ootavad lähikümnendil ees globaalseid väärtusahelaid ja kuidas see mõjutab majanduse arengut laiemalt.

Konverents “Mida ütleb majanduse väljavaadete kohta Eesti ettevõtete DNA?” toimub 20. novembril 2018 ühisministeeriumi Tamme saalis (Suur-Ameerika 1, Tallinn).

Programm ja registreerimine: https://ask.amdev.eu/events/mida-utleb-majanduse-valjavaadete-kohta-eesti-ettevotete-dna

Viimased uudised

Vaata veel uudiseid
×

Liitu uudiskirjaga

Soovid püsida kursis maailma ja Eesti suundumustega? Kord kuus saadame uudiskirja tellijatele ilmunud uuringud, raportid, blogipostitused. Uudiskirjas tutvustame ka trendiraporti “Pikksilm” uusi artikleid, mis keskenduvad põhjalikumalt mõnele olulisele suundumusele.