Tootlikkus

Arenguseire Keskuse konverents „Teistmoodi tulevik”

Konverentsil ettekandmisele tulevad uurimistööd on läbi viidud Arenguseire Keskuse kolme uurimissuuna – (e-)valitsemine, tööturg, tootlikkus – raames. Konverentsi raames tutvustame esmakordselt (e-)valitsemise tuleviku uuringu lõpptulemusi!

Riigirefom ja e-riigi arendamine on Eestis käinud eri jalga. Millised arengustsenaariumid saame, kui vaatame neid koos ja mõtleme tulevikule? Millised investeerimismustrid ja väärtusahelad domineerivad Eesti ettevõtluses ning kuidas need on seotud tootlikkusega? Kas Eesti ees seisvad tõenäolised rahvastikuarengud ikka tähendavad tulevikus vähem töökäsi tööturul? Miks on Soome parlamendis juba aastaid tegutsenud tulevikukomisjon? Kuidas hinnata selle edukust?

Neile küsimustele saad vastused Arenguseire Keskuse konverentsil „Teistmoodi tulevik“! Ootame Sind osalema!

Arenguseire Keskuse konverents „Teistmoodi tulevik” toimub 13. juunil Riigikogu konverentsisaalis. Päevakava, esinejate tutvustused ja registreerimine: https://www.riigikogu.ee/arenguseire-keskuse-konverents-teistmoodi-tulevik/ 

Viimased uudised

Vaata veel uudiseid
×

Liitu uudiskirjaga

Soovid püsida kursis maailma ja Eesti suundumustega? Kord kuus saadame uudiskirja tellijatele ilmunud uuringud, raportid, blogipostitused. Uudiskirjas tutvustame ka trendiraporti “Pikksilm” uusi artikleid, mis keskenduvad põhjalikumalt mõnele olulisele suundumusele.