(E-)valitsemine

Kogumikraamat “Digiareng ja noorsootöö”

Eesti Noorsootöö Keskuse kogumikraamatus “Digiareng ja noorsootöö” ilmus Meelis Kitsingu artikkel “Riigivalitsemise ja e-riigi stsenaariumid”.

Kogumikraamatus keskendutakse ühiskonnas toimuva digiteerimise ja tehnoloogilise arengu uutele vaatenurkadele ning vaadeldakse valdkonda läbi nelja suure teema: 1) oskused ja pädevused, 2) osalemine, 3) võrdsus ning 4) kasvu- ja elamistingimuste parandamine. Peamine eesmärk on rõhutada digiteerimise tehnoloogilist, ühiskondlikku ja kultuurilist mõju noortele ning kaardistada ja rääkida asjasse puutuva tehnoloogilise arengu võimalustest ja riskidest. 

Raamatus on avaldatud 23 artiklit autoritelt, kes on erinevate valdkondade professionaalid Eestist ja Soomest, näiteks insenerid, futuroloogid, haridusteadlased, sotsioloogid, kognitiivteadlased, andmeanalüütikud ja linnaplaneerijad.

Raamatu leiab Eesti Noorsootöö Keskuse koduleheküljelt SIIT.

Head lugemist!

Viimased uudised

Vaata veel uudiseid
×

Liitu uudiskirjaga

Soovid püsida kursis maailma ja Eesti suundumustega? Kord kuus saadame uudiskirja tellijatele ilmunud uuringud, raportid, blogipostitused. Uudiskirjas tutvustame ka trendiraporti “Pikksilm” uusi artikleid, mis keskenduvad põhjalikumalt mõnele olulisele suundumusele.