Sten Anspal

Rakendusuuringute Keskuse CentAR vanemanalüütik

Sten Anspal kaitses doktorikraadi 2015. aastal Tartu Ülikoolis majandusteaduse erialal. Viimased kaksteist aastat on ta olnud hõivatud uuringute tegemisega Eesti Rakendusuuringute Keskuses CentAR. Tema uurimisvaldkondade hulka kuuluvad peamiselt majanduse ja tööturuga seotud teemad. /Uuendatud 19.11.2021

Seotud uudised

Vaata veel uudiseid

Seotud videod

29.11.2021 Konverents "Kas Eesti maksusüsteem vajab muutmist?", dr Sten Anspal

19. novembril 2021 toimus Riigikogu rahanduskomisjoni ja Arenguseire Keskuse konverents “Kas Eesti maksusüsteem vajab muutmist?”.

01.10.2020 Konverents "Teistmoodi tulevik", Sten Anspal
Vaata veel

Seotud üritused

30.09.2020 Konverents „Teistmoodi tulevik” (2020)

Neljas Arenguseire Keskuse konverents sarjast „Teistmoodi tulevik” keskendus globaalsetele arengutele ja Eesti positsioonile maailmas.

27.05.2020 Veebiseminar „Merekaubanduse tulevik”

Meretransporti on võrreldud maailmamajanduse vereringega – meritsi toimub üheksa kümnendikku maailma kaubavedudest ja koos majanduse kasvuga suureneb ka merevedude maht. Milliseks kujuneb aga merekaubanduse tulevik lähikümnenditel, arvestades teadaolevaid pikaajalisi arenguid merenduses ning esilekerkivaid riske?

Vaata veel
×

Liitu uudiskirjaga

Soovid püsida kursis maailma ja Eesti suundumustega? Kord kuus saadame uudiskirja tellijatele ilmunud uuringud, raportid, blogipostitused. Uudiskirjas tutvustame ka trendiraporti “Pikksilm” uusi artikleid, mis keskenduvad põhjalikumalt mõnele olulisele suundumusele.