Märt Masso

Arenguseire Keskuse ekspert

Märt on lõpetanud Kesk-Euroopa ülikooli sotsiaalteaduste õppe, mille fookuses oli tööhõive ja töötingimused ning on läbimas Tartu Ülikoolis doktorantuuri. Varasemalt on ta töötanud analüütikuna mõttekojas Praxis, kus ta peamiselt tegeles tööhõive ja sotsiaalkaitse analüüsidega. Samuti on ta töötanud avalikus sektoris, kust ta sai elulise poliitikakujundamise ja -rakendamise kogemuse. Märdil on enam kui 20-aastane kogemus nii Eesti kui rahvusvaheliste uuringute ja poliitikaanalüüside tegemises projektijuhi ja analüütikuna ning ta on kasutanud nii kvantitatiivseid kui ka kvalitatiivseid meetodeid.

Seotud uudised

Vaata veel uudiseid

Seotud videod

13.04.2018 Töö tuleviku konverents, Märt Masso ja Janno Järve

OECD tulevikutöö ekspert Paolo Falco rääkis konverentsil, millised tegurid on tööturu suurte muutuste eestvedajad.

Janno Järve (Centar) ja Märt Masso (Praxis) rääkisid konverentsil, millised on riikide võimalused tagada tööturu muutumise tingimustes oma elanikele sotsiaalkaitse.

Vaata veel

Seotud üritused

11.04.2018 Töö tuleviku konverents: muutuv töö ja muutuv tööturg. Otsustuskohad poliitikakujunduses

Ettekannete pealkirjade juurde on lisatud videoettekanded.

Vaata veel
×

Liitu uudiskirjaga

Soovid püsida kursis maailma ja Eesti suundumustega? Kord kuus saadame uudiskirja tellijatele ilmunud uuringud, raportid, blogipostitused. Uudiskirjas tutvustame ka trendiraporti “Pikksilm” uusi artikleid, mis keskenduvad põhjalikumalt mõnele olulisele suundumusele.